O firmie

Dawno dawno temu… w 2016 roku pewna mała gwiazda potrzebowała odpowiednich kreacji, aby oczarować wszystkich widzów przedszkolnej sceny.  Kupiłam zatem maszynę i stworzyłam garderobę godną jej talentu :-)

Ku mojemu zdziwieniu i wielkiej radości, szybko okazało się, że więcej małych księżniczek, artystek oraz akrobatek chciałoby nosić szyte przeze mnie stroje. Królowały oczywiście kolorowe falbany! I tak już zostało…

Teraz każda młoda dama do swojej tiulowej spódniczki może dobrać kolejne elementy garderoby odzwierciedlające jej temperament i marzenia.  

To wszystko dzięki kilku (kochającym szycie równie mocno jak ja!) fantastycznym kobietom, z którymi tworzę świat Elefunt.

 

Wszystkie magiczne stroje szyjemy w małej mazurskiej pracowni. 

Każda rzecz jest dziełem naszych rąk, dopracowanym w najmniejszych szczegółach, tak aby służyło jak najdłużej naszym młodym klientkom, które testują swoje kreacje w najróżniejszych warunkach :-)  

Szyjemy z materiałów pochodzących głównie od polskich producentów, wolnych od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych (certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100), a podczas wysyłki staramy się unikać plastikowych opakowań, aby nasze małe gwiazdy mogły jeszcze długo cieszyć się pięknem otaczającej je przyrody.

 

Zapraszamy zatem do naszego dziewczyńskiego, twórczego i trochę zwariowanego świata przyprawionego szczyptą magii i odrobiną zabawy!

#aPinchOfMagic #aDashOfFun

 

Żyjcie z nami długo i szczęśliwie! 

 

Ewa Pawlukanis

 

P.S. Starsze czarodziejki też znajdą u nas coś dla siebie ;-)do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium